Project management of NTIS P1 Cybernetic Systems and Department of Cybernetics | WiKKY

Project

General

Prezentace ARET na ZŠaMŠ v Opavě

7.11.2011 jsme navštívily ZŠ a MŠ v Opavě a seznámily žáky druhého stupně s pomůckou ARET, také vyučujícím jsme ukázaly jakým způsobem lze do pomůcky zapisovat témata.
Added by Zajíc Zbyněk over 12 years ago

7.11.2011 jsme navštívily ZŠ a MŠ v Opavě. V rámci našeho setkání proběhly čtyři vyučovací hodiny, ve kterých jsme postupně seznámily žáky druhého stupně s pomůckou ARET - úvodem byli žáci seznámeni s možnostmi využití pomůcky, s jejím ovládáním, byla předvedena ukázka některých témat. Ve druhé části hodiny přešli žáci do počítačové učebny, kde se sami seznámili s užíváním pomůcky, zkusili si její ovládání. Vyučujícím jsme ukázaly jakým způsobem lze do pomůcky zapisovat témata, podělily se s nimi o své zkušenosti. Po ukončení čtyřhodinového bloku jsme stejným způsobem s pomůckou seznámily paní ředitelku - projevila podobně jako p. učitelka matematiky zájem o pomůcku, upozornila nás na to, že v názvu je slovo studentů, ale podle zákona je studentem pouze vysokoškolák....tedy, nemá-li být v názvu žáků..? Všichni vyučující a paní ředitelka + vychovatelé na internátě - možnost využití v době domácích příprav - obdrželi materiál s přihlašovacím jménem, heslem, adresou, s kontakty na nás i na vědecké pracovníky, letáček Aret.